BPOM i Arteria

Strona główna / BPOM i Arteria

BPO MANAGEMENT

GRUPA KAPITAŁOWA ARTERIA

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, budowie i obsłudze innowacyjnych rozwiązań z obszaru Call/Contact Center. Swą działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku. Oferujemy profesjonalne usługi z dziedziny telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta w modelu outsourcingu. Usługi te realizowane są wszystkimi kanałami komunikacji pośredniej, w tym poprzez telefon, SMS, pocztę elektroniczną, formularze www, web chat, wirtualnego doradcę czy też social media.

Nasza strategia, doświadczenie oraz stabilność finansowa wynikająca z przynależności do dużej grupy kapitałowej czyni z nas idealnego partnera. Pozwala to na realizację w zasadzie dowolnego projektu o dowolnej skali. Dodatkowo niezwykle zaangażowana załoga potrafiąca sprostać każdemu wyzwaniu sprawia, że jesteśmy jednym z liderów rynku usług Contact/Call Center w Polsce.

Należymy do Grupy Kapitałowej Arteria SA, czyli jednego z największych w Polsce podmiotów oferujących wielopłaszczyznowe wsparcie procesów sprzedaży i obsługi klientów. Arteria jest jedyną w tej branży spółką notowaną na giełdzie. Strategią biznesową firmy jest oferowanie zintegrowanych rozwiązań z obszaru wsparcia obsługi klienta i sprzedaży.

Grupę kapitałową tworzy 7 samodzielnych podmiotów odpowiadających za poszczególne obszary biznesowe. Taki model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełną integrację wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach wielokanałowej platformy obsługi.